Bo liczy się pomysł

marketing

Od dziecka mieszkałeś na wsi, więc widok trzody chlewnej nie był ci obcy. Mało tego, lubiłeś patrzeć na różowe prosiaczki hasające w oborze. Gdy dorosłeś, rodzice chcieli przepisać ci gospodarstwo. Ty chętnie na to przystałeś, lecz nie zamierzałeś sadzić ziemniaków czy siać zbóż. Tobie marzyła się profesjonalna masarnia. Obecnie wędliniarstwo to modna i dochodowa profesja. Wystarczy tylko wiedzieć- skąd można pozyskać fundusze i już można ruszać z produkcją.

W rozkręceniu interesu pomógł ci twój kuzyn, który od lat tym się zajmował. To on był twoim przewodnikiem w zawiłym procesie pozyskiwania środków z Unii Europejskiej. Twój biznesplan wypalił i udało ci się otworzyć własną masarnię. Jedyne co pozostało do zrobienia to pozyskanie wykwalifikowanych pracowników. Myślałeś, że nie zajmie ci to dużo czasu. Jak się okazało, pozyskanie ich wcale nie było takie proste, jak się wydawało. Spora część z nich wyjechała za granicę i w ogóle nie miała zamiaru wracać. Jednak tobie udało się znaleźć młodych adeptów branży wędliniarskiej- chętnych do pracy. Z czasem wasze wędliny były coraz lepsze, niestety klientów nie przybywało. Wtedy z pomocą przyszedł ci twój brat, który uświadomił ci, że całkowicie zaniedbałeś reklamę twoich wędlin.

Ty nawet nie pomyślałeś o tym, że reklama ma tutaj aż tak wielkie znaczenie. To on polecił ci, abyś z tym problemem udał się do specjalistów. Agencja reklamowa Funktional to był strzał w dziesiątkę. Okazało się, że kampania reklamowa to było to, czego potrzebowała twoja firma. Wędliny, które reklamowałeś, stały się hitem, nawet na rynku ekologicznym. Twój sklep nie mógł opędzić się od klientów, a twoi rodzice w końcu docenili twoje starania i byli zadowoleni, że zapisali ci swój dobytek.