Relacja z wizyty w gabinecie

stomatologia estetyczna

Moim wielkim kompleksem przez cały życie były żółte i krzywe zęby. Długo zastanawiałem się czy coś z tym zrobić. Po pierwsze załóżmy nawet, że wszystko udałoby się bezproblemowo. Na szczęście stomatologia estetyczna dokonała ogromnego postępu na przestrzeni tych kilku wieków. W takim przypadku i tak mógłbym wyglądać dosyć nienaturalnie z bardzo wybielonymi zębami, zupełnie jak jakiś celebryta albo jeszcze gorzej.

A polskie społeczeństwo jest bardzo zawistne i takim typowym Januszom nie mieści się w głowie wybielanie zębów. Po drugie mógłbym na przykład te swoje wspomniane zęby wyprostować. Ale tutaj również miałbym pewne problemy. Jako zapalony palacz przyzwyczaiłem się do swojej diastemy między przednimi zębami w której umieszczam papierosa. Musiałem podjąć trudną decyzję. Dokonać wyboru. Zdecydować czy większą wartość dla mnie ma estetyka czy też funkcjonalność. Wybrałem ofertę z stomatologia-impla.pl/stomatologia-estetyczna/. Trzymanie papierosa w diastemie się skończy i będę musiał trzymać papierosa ustami. Z drugiej jednak strony nie wyglądałbym już jak królik i być może znalazłbym sobie wreszcie jakąś żonę. Ostatecznie powiem moi drodzy czytelnicy, że ten ostatni argument przeważył tutaj szalę. Udałem się do gabinetu gdzie w moich zębach wywiercono dwa duże otwory, w których następnie umieszczone metalowe pręty, które zostały ściśnięte imadłem.

W ten sposób już po kilku sekundach moje zęby były proste jak, nomen omen, drut a diastema zniknęła. Otwory po prętach zostały wypełnione cementem chirurgicznym. Następnym etapem było wypełnieniem mojej jamy ustnej roztworem perhydrolu którzy został podgrzany do temperatury 150 stopni Celsjusza. Kiedy zabieg się skończył, oniemiałem. Moje zęby były bielutkie jak śnieg.