Sytuacja mieszkaniowa w Krakowie

Ruczaj nowe mieszkania w inwestycji Mój Dom

W naszej kulturze ludzie dążą do posiadania czegoś swojego, bezpiecznej stałej przystani… nic nie daje aż takiej gwarancji równowagi jak posiadanie własnego mieszkania. Sprzedaż mieszkań w Polsce wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Kupujemy nowe mieszkania dla siebie, na wynajem lub w prezencie dla dzieci czy rodziców. Dużym powodzeniem cieszą się mieszkania deweloperskie w Krakowie na Ruczaju, czyli mieszkania z rynku pierwotnego.

Niewątpliwą zaletą jakie posiadają nowe mieszkania na Ruczaju oprócz ich świetnej lokalizacji w najpiękniejszym mieście w Polsce, jest możliwość urządzenia go w guście nowych właścicieli. Ponadto wszystko jest nowe, budynki są w nienagannym stanie i kondycji, wyposażone w nowoczesne elementy infrastruktury. Do tego dochodzą niskie koszty utrzymania takiego mieszkania oraz niskie koszty transakcyjne. To wszystko udowadnia, że mieszkania deweloperskie są strzałem w 10.

Warto zaznaczyć, że ciekawą ofertą mogą być właśnie nowe mieszkania na Ruczaju, czyli w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa – Dzielnicy VIII Dębniki. Ponadto doskonałe skomunikowanie z centrum miasta oraz cicha i spokojna okolica stwarza niesamowicie komfortowe warunki do życia dla młodszych, jak i starszych osób, gdyż w okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, szkół, oraz terenów zielonych, na których można spędzać wolny czas.Wszystko to sprawia, że akurat w dzielnicy Ruczaj nowe mieszkania schodzą stosunkowo szybko i trzeba je nabywać tak naprawdę zanim inwestycje zostaną oddane do użytku.