Zabezpiecz swoje dziecko

komórki macierzyste

Rodzice spodziewający się potomstwa szykują na jego przyjście na świat całą wyprawkę. Kiedyś w skład takiej wyprawki wchodziły akcesoria dla dzieci, mebelki, ubranka i kosmetyki. Obecnie rodzice mają jedyną i niepowtarzalną okazję dać swojemu dziecku zabezpieczenie na wiele lat życia.

Zabezpieczeniem takim konkretnie jest przechowywanie płynu jakim jest krew pępowinowa zawierająca komórki macierzyste. Krew pobrana przy porodzie może zostać składowana i wykorzystywana zarówno przez dziecko od którego krew została pobrana jak i przez jego rodzeństwo.

Rodzice, których stać na ten luksus nie tylko zapewniają swego rodzaju bezpieczeństwo obecnie przychodzącemu na świat dziecku jak i całek rodzinie. Zdarzają się nawet przypadki celowego zachodzenia w ciąże przez matki, mające już jedno dziecko chore np. na białaczkę. W przypadku takim chęć ratowania życia własnego dziecka sprowadza się do poczęcia dla tego dziecka rodzeństwa, od którego będzie mogła być pobrana jakże drogocenna krew pępowinowa.

Komórki macierzyste (zob. krewpepowinowa.pl) mają tą zdolność iż są w stanie przekształcić się w prawie każdy typ komórki organizmu ludzkiego. Jest to niesamowita szansa na wyleczenie wielu, wydawało by się do nie dawna nieuleczalnych chorób. Dlatego też większość rodziców, nie narzekających na kwestie finansowe nie oszczędza  środków w zwykłym banku, ale niejako odkłada je na lokacie zdrowotnej w banku krwi pępowinowej, który na wiele lat przechowuje krew będąca zabezpieczeniem dla całej rodziny. Zabezpieczenia takiego nie da się zastąpić w żaden inny sposób, jest to jedyna w swoim rodzaju inwestycja w przyszłość dzieci a także i własną by o przyszłość dzieci nie musieć się martwić. Jest to zarazem wyraz największej rodzicielskiej miłości, gdyż najważniejsze czego chcą rodzice dla swych dzieci to przede wszystkim zdrowie.